Am un credit cu ipoteca de la raiffeaisen banc in franci elvetieni, iar dupa mai multe discutii amiabile si mai putin amiabile cu operatorul de credit si cu directorul agentiei de unde am solicitat creditul, nu reusesc nici cum sa ma inteleg cu cei de la banca pentru a nu mai plati comisionul de administrare la sold (la rubrica \”alte plati\”) si care este in fiecare luna undeva la 80 chf. Ce ar trebui sa fac?

Trimite un comentariu

Adresa de email nu va fi publicata. Campuri obligatorii*