in cazul in care, consumatorul roman, vrea sa depuna o plangere, unde poate sa se adreseze, iar curtea are vre-o posibilitate sa reanalizeze cazul sau totul se rezuma la autoritatile administrative?
in cazul in care, consumatorul roman, vrea sa depuna o plangere, unde poate sa se adreseze, iar curtea are vre-o posibilitate sa reanalizeze cazul sau totul se rezuma la autoritatile administrative?