Buna ziua! Exista vreo posibilitate sa fac un împrumut undeva daca ma aflu in biroul de credite? Nu am datorii, am achitat tot,dar nu au trecut cei 4 ani de cand ma aflu in birou.Va multumesc anticipat pentru raspuns.

Trimite un comentariu

Adresa de email nu va fi publicata. Campuri obligatorii*