Buna ziua! Exista vreo posibilitate sa fac un împrumut undeva daca ma aflu in biroul de credite? Nu am datorii, am achitat tot,dar nu au trecut cei 4 ani de cand ma aflu in birou.Va multumesc anticipat pentru raspuns.
Buna ziua! Exista vreo posibilitate sa fac un împrumut undeva daca ma aflu in biroul de credite? Nu am datorii, am achitat tot,dar nu au trecut cei 4 ani de cand ma aflu in birou.Va multumesc anticipat pentru raspuns.