Sotul meu are un credit ipotecar in CHF pe o perioada de 30 de ani.Au trecut doar 2 ani de la imprumut.A-s vrea sa stiu care sunt conditiile sa scapam de ipoteca ,daca are un salar mai mare si daca facem o refinantare se poate?

Trimite un comentariu

Adresa de email nu va fi publicata. Campuri obligatorii*