in cazul in care, consumatorul roman, vrea sa depuna o plangere, unde poate sa se adreseze, iar curtea are vre-o posibilitate sa reanalizeze cazul sau totul se rezuma la autoritatile administrative?

Trimite un comentariu

Adresa de email nu va fi publicata. Campuri obligatorii*