trebuia sa achit rata unui credit pe 26 iul din cauza neplatii salariilor voi putea achita doar pe 12 aug se ce se poate intampla?
trebuia sa achit rata unui credit pe 26 iul din cauza neplatii salariilor voi putea achita doar pe 12 aug se ce se poate intampla?